Skrzynki na piwo, wodę i nie tylko

Napoje w szklanych butelkach transportowane są do sklepów, hurtowni oraz punktów gastronomicznych w specjalnych transporterach z przegródkami w celu uniknięcia stłuczenia się szklanych opakowań.

Jakie muszą być skrzynki na piwo i skrzynki na wodę mineralną?

Transportery do wody oraz piwa są skrzynkami przegrodowymi, co oznacza, że każda butelka ma swoje miejsce w skrzynce i nie obija się ona o inne przewożone butelki lub przedmioty. Każda skrzynka na piwo i wodę mineralną musi spełniać konkretne normy i zapewnić transportowanym towarom bezpieczeństwo. Skrzynki te muszą być łatwe w użytkowaniu i ważne, aby można było je w praktyczny sposób przechowywać. Skrzynki transportowe pozwalają na ustawianie ich jednej na drugiej, dlatego muszą być one stabilne i wykonane z dobrej jakości materiałów. Najczęściej skrzynki wykonane są z polietylenu, który sprawia, że transportery są trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Skrzynki na wodę mineralną i piwo, które uległy pęknięciu i są wykonane z polietylenu, mogą zostać poddane procesowi recyklingowemu.

Rodzaje skrzynek na piwo i skrzynek na wodę mineralną

Na rynku dostępne są różne rodzaje skrzynek, dlatego wybierając transporter, trzeba wziąć pod uwagę, aby był on praktyczny, ale także, aby spełniał wszystkie niezbędne normy. Wyróżnić można skrzynki display, które pozwalają w sposób estetyczny wyeksponować towar, a co za tym idzie, umożliwiają zbudowanie własnej marki. Innym bardzo popularnym rodzajem skrzynek na piwo i wodę są skrzynki pełne, na których można umieścić kolorowe nadruki wykonane dzięki metodzie sitodruku. Wiele skrzynek może zostać oznakowanych etykietami, które wykonywane są według indywidualnego życzenia użytkownika.

Rozmiary skrzynek na piwo i wodę mineralną

Skrzynki transportowe do piwa i wody mineralnej mogą mieć różne wielkości w zależności od preferencji użytkownika. Najpopularniejsze są skrzynki o wymiarach 400 na 300 mm lub 400 na 330 mm, które umożliwiają transportowanie 20 butelek mających pojemność od 0,33 do 0,5 litra. Na rynku dostępne są także skrzynki o wymiarach 400 na 304 mm lub 415 na 285 mm. Niektóre ze skrzynek na piwo i wodę mineralną pozwalają na transportowanie opakowań o pojemności 1 litra.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.