Jakie oświetlenie awaryjne będzie najlepszą opcją?

Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że obecnie wybór odpowiedniego oświetlenia jest znacznie trudniejszym zadaniem, niż mogłoby się wydawać. Na jaki produkt warto się zdecydować? Jakie oświetlenie awaryjne będzie najlepszą opcją?

AUTOTEST

Jest to w najprostszym możliwym ujęciu sposób testowanie opraw zarówno oświetlenia awaryjnego, jak i ewakuacyjnego. Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że oprawy wyposażone są w diody, które będą sygnalizowały jej stan.

Jeżeli zielona będzie świeciła, a czerwona nie, oznacza to, że dana oprawa pracuje właściwie. Z kolei w sytuacji, gdzie zielona będzie migała, a czerwona nie będzie świeciła, oznacza to, że oprawa pracuje poprawnie.

HVCBS

Należy mieć świadomość, że Wysokonapięciowy System Centralnej Baterii (HVCBS) będzie pozwalał użytkownikom na zasilanie, sterowanie czy kontrolę opraw nie tylko oświetlenia ewakuacyjnego, ale również awaryjnego.

Ponadto system może być wyposażony w stację główną i podstacje, albo samą stację główną.

LVDBS

Warto wiedzieć, że Niskonapięciowy system zasilania centralnego LVDBS został stworzony do zasilania ewakuacyjnego, a także awaryjnego. Godny uwagi jest również fakt, że wspomniany system będzie składał się z jednostki LVDBS wyposażonej w elektroniczne układy sterowania.

Do zdecydowanie najczęściej wymienianych atutów omawianego rozwiązania należy zaliczyć stosunkowo proste w obsłudze Menu. Użytkownicy zachwalają również sygnalizację stanu każdej z linii. Nie można zapomnieć o tym, że omawiane Oświetlenie awaryjne jest niewielkich rozmiarów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.